УЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ – РУШІЙНА СИЛА СЕРТИФІКАЦІЇ

Раді повідомити, що цього року 29 вчителів Закарпаття успішно пройшли сертифікацію. Команда управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області щиро вітає кожного учасника та бажає впевнено та успішно долати всі сходинки на шляху професійного зростання. 

Одним із ключових етапів вдосконалення якості освіти є сертифікація педагогів. Процес сертифікації допомагає знайти кращих учителів, які готові стати рушійною силою на шляху змін та покращення якості освіті. Сертифіковані вчителі готові не тільки професійно вдосконалюватися, а й ділитися досвідом та знаннями з іншими.

«Учителі початкових класів стали першопрохідцямисертифікації. А тепер вони — її рушійна сила. Завдяки їм відбулося вдосконалення процедури сертифікації та її масштабування на рівень базової загальної середньої освіти», — зазначив РусланГУРАК, Голова Державна служба якості освіти України.

Марія СІГЕТІЙ, начальник управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, наголошує, що «сертифікований учитель має ряд переваг, насамперед, успішне проходження сертифікації є підставою для присвоєння учителю кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також 20% надбавки до зарплати».

Сертифікація педагогічних працівників включає в себе зовнішнє незалежне оцінювання, самооцінювання власної педагогічної майстерності та оцінювання практичного досвіду інших учасників сертифікації. Успішне проходження сертифікації педагогом надає йому право впроваджувати та поширювати власні методики компетентнісногонавчання, долучатися до розроблення нових інструментів забезпечення якості освіти, розробляти та брати участь в акредитації освітніх програм.

Ми переконані, що в Україні є безліч талановитих вчителів, які ніколи не зупиняються на шляхупрофесійного вдосконалення. Саме такі педагоги виступають новаторами якісних змін в освіті.


1.​Барнич Вікторія Василівна

2.​Боднарук Руслана Петрівна

3.​Букачевська Тетяна Миколаївна

4.​Гернешій Ганна Юріївна

5.​Горонді Олеся Іванівна

6.​Гудан Наталія Семенівна

7.​Жаба Наталія Іванівна

8.​Жечева Жанна Михайлівна

9.​Іванчо Наталія Василівна

10.​Ісак Марина Юріївна

11.​Казінцева Марина Миколаївна

12.​Ковбаска Наталія Михайлівна

13.​Кунцьо Ольга Олексіївна

14.​Легеза Світлана Василівна

15.​Ловга Валентина Карлівна

16.​Мишанич Євгенія Вікторівна

17.​Мовзер Світлана Богданівна

18.​Нібак Людмила Георгіївна

19.​Пашковська Лариса Миколаївна

20.​Петечел Оксана Олегівна

21.​Польова Тетяна Петрівна

22.​Попович Надія Іванівна

23.​Талабішка Наталія Вікторівна

24.​Тар Марина Євгенівна

25.​Тоба Наталія Михайлівна

26.​Фаринич Наталія Юріївна

27.​Цанько Тетяна Василівна

28.​Чорей Надія Іванівна

29.​Шелемба Галина Михайлівна