Суші для дітей: які суші підходять для маленьких гурманів

Страви японської кухні відомі у всьому світі, не тільки своїми смаковими якостями, але і своїми корисними властивостями. А швидка доставка суші каліфорнія в Києві від “Суші Майстер” допоможе вам організувати приємний вечір у сімейному колі.
Люди дуже часто замовляють традиційні суші для сімейних обідів, дружніх посиденьок або їдять у перервах на роботі. На цьому тлі виникає цілком розумне питання – чи можна їсти суші дітям?
Як не помилитися з вибором і замовленням смачних і корисних дитячих ролів?
Всі поціновувачі цієї страви знають, що суші різноманітні і готуються різними способами, з різних видів морепродуктів. Загалом, залежно від інгредієнтів, азіатська їжа може бути або дуже здоровою, або нездоровою для дітей.
Щоб визначити, чи варто дозволяти їсти ті чи інші види суші, слід визначити наступне:
● сира риба є джерелом Омега-3, жирних кислот і білка, але з іншого боку є певний рівень ризику отримати “подарунок” у вигляді бактерій і паразитів;

● дітям не можна їсти гостре, а також деякі різновиди морепродуктів (кальмари, мідії тощо);
● водорості Норі багаті вітамінами та мінералами – це точно корисно для дітей.
Загалом, коли дитині можна починати їсти суші, вирішують батьки. Правильно скласти корисне дитяче меню – це доволі складна тема. Педіатри відмічають, що організм дитини готовий сприймати сиру рибу тільки після 5 років, тому класичні суші цілком дозволені з такого віку.
Важливо пам’ятати, що вживати суші у будь-якому віці можна тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в якості та свіжості інгредієнтів. Якщо ви все-таки боїтеся давати дитині сиру рибу, є десятки варіантів ролів, які не викличуть проблем з травленням, при цьому дозволять спробувати щось нове і цікаве.
Поради від “Суші Майстер” для батьків
Меню суші-ресторану “Суші Майстер” дуже різноманітне, тому кожен з батьків зможе підібрати для своєї дитини підходящі страви. Якщо ви хочете привчати свою дитину до класичних суші, то варто це робити з 5-6 років.
Крім суші нігірі, для дитини є й інші страви. Наприклад, різні варіації маків та ролів, де переважно відсутні сирі продукти.
Загалом у даного закладу дуже багато страв, які варті вашої уваги. Тут крім класичних суші та ролів, знайдуться перші страви, салати та закуски. Не забувайте додати до замовлення напої та соуси. А коли треба нагодувати велику родину, варто замовляти достатньо великий суші-сет, де є декілька різновидів суші та ролів.
Приємний момент – ціни в закладі цілком прийнятні, а ще є знижки та акції, які допоможуть добре зекономити. А для постійних клієнтів діють бонуси, які можна використати під час наступних замовлень. Замовити їжу можна з доставкою вже зараз на офіційному сайті ресторану. Також є мобільний додаток, який дуже простий у користуванні та має всі необхідні функції.
Доставляється все швидко – ваше очікування рідко буде більше 45 хвилин. Вся їжа пакується у спеціальні коробочки, в яких все доїде цілим та свіжим.