Прикордонникам Мукачівського загону у 2021 році 205 разів пропонували хабарі

Напередодні міжнародного дня боротьби з корупцією прикордонники Мукачівського загону підсумували результати проведених впродовж року антикорупційних заходів.

Від початку року у підрозділах охорони Мукачівського прикордонного загону було проведено чотири антикорупційних акції: «Кордон – не місце для корупції, «Конфлікт інтересів – стосується кожного!», «Захисти Україну та кордон від корупції» та «Запобігання та виявлення корупції справа кожного» – головною метою цих заходів стало доведення до підлеглого персоналу вимог антикорупційного законодавства, а також напрацювання чіткої системи боротьби з усіма неправомірними явищами, які часто виникають чи можуть виникнути, як у службовій діяльності так і у повсякденному житті.

Результатом цих заходів стало суттєве збільшення випадків відмов від неправомірних грошових винагород. Так у 2020 році прикордонники 49 разів відмовились від незаконних пропозицій громадян, а вже у цьому році – 205 разів.

Прикро визнавати, що, нажаль, не всі військовослужбовці усвідомлюють неприпустимість та ганебність корупційних зловживань. Від початку 2021 року шістьох військовослужбовців загону було затримано за корупційні злочини. Трьох з них рішеннями судів вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Відносно решти корупціонерів тривають досудові слідства.

Варто зауважити, що в Мукачівському прикордонному загоні боротьба із цим негативним, суспільним явищем носить системний характер та має на меті формування у персоналу свідомої, доброчесної поведінки та нульової толерантності до корупції в усіх її проявах.

Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.