На Хустщині через не розчищені дороги “швидка” не змогла доїхати до хворих

Автомобіль швидкої допомоги двічі застрягав в центрі села Драгово, коли виїжджав на виклик до пацієнтів.

Як зазначають в Закарпатському центрі екстреної допомоги, ввечері 11 лютого медики отримали повідомлення про те, що у 57-річного мешканця Драгова погано із серцем.

Бригада №1003 далеко поїхати не змогла — авто забуксувало у самому центрі села. За допомоги 4-х місцевих мешканців таки вдалося машину зрушити з місця, проте «швидка» знову застрягла.

Фельдшер зібравши всі валізи із ліками та медустаткуванням пішки попрямував до хворого. Медику довелось майже кілометр по півметровому мокрому снігу добиратися до пацієнта.

Після проведених медичних процедур стан пацієнта покращився і він не потребував госпіталізації. Коли через 1,5 години фельдшер повернувся до авто, то рятувальники вже звільнили медичний транспорт із снігової пастки.

Другий виклик в цьому ж селі, але на іншу вулицю, надійшов о 22.11 – у 38-річного чоловіка дуже високий тиск. І знову автомобіль «швидкої» через снігові завали не зміг доїхати до хворого.

Фельдшер змушений знову з валізами з усім необхідним медичним, діагностичним та лікувальним устаткуванням пішки майже кілометр пробирається до будинку, де його чекає хворий. Допомога – надана, стан пацієнта стабілізований.

На запитання, як добирались би до райлікарні, якщо б хворий потребував негайної госпіталізації, Микола РІШКО відповів: «Певно санчатами або просили б підводу з конями. Тими дорогами навіть автомобілями ДСНС важко проїхати. А інколи кожна втрачена хвилина коштує життя».