Двох ужгородців підозрюють у розповсюдженні підробленого алкоголю на Закарпатті

Двох ужгородців підозрюють у розповсюдженні підробленого алкоголю на Закарпатті. Про це повідомляють на сторінці Закарпатської обласної прокуратури у Facebook.

За інформацією слідства, чоловіки організували схему продажу підроблених алкогольних напоїв, при цьому не мали ліцензії на торгівлю алкоголем. Для цього закупили як готовий, підроблений під відомі бренди, алкоголь, так і етиловий спирт. Загальний об’єм закупленого склав понад 1480 л, з них майже 600 л — етиловий спирт, решта — спиртовмісні суміші, подібні до коньяку та горілки. Також придбали понад 56 тисяч етикеток, порожню тару та кришки. Встановили також факти збуту кількох десятків пляшок алкоголю, підробленого під горілку та коньяк, — повідомляють в

Прокуратура повідомила двом ужгородцям про підозру в незаконному придбані, зберіганні та збуті незаконно виготовлений етилового спирту та алкогольних напоїв, вчинені групою осіб. А також у придбані та зберіганні з метою використання і продажу товарів підроблених марок акцизного податку. Чоловікам може загрожувати позбавлення волі на строк до 7 років.Закарпатській обласній прокуратурі.