До Закарпаття курсує незвичний поїзд з зображеннями поки що окупованих міст
- Закарпаття
- 15:34 | 25.08.2022
“Потяг до перемоги” має сім розфарбованих вагонів. На них українські художники намалювали історії тимчасово окупованих міст, — розповів начальник пасажирського потяга Михайло Осьмірко.
1400 пасажирів приїхали до Ужгорода потягом, який запустили до Дня Незалежності. Про це Суспільному сказав начальник пасажирського потяга Михайло Осьмірко.
Транспорт назвали “Потяг до перемоги”. Його маршрут — Київ — Ужгород. Це 7 розфарбованих пасажирських вагонів. На кожному — малюнок, присвячений тимчасово окупованим містам України.
Доньку разом з онуками прийшла зустрічати Людмила. Дочка жінки приїхала “Потягом до перемоги”.
“Ми прийшли, налаштували всі камери, будемо зустрічати. Донька їде у вагоні із завитками. Це вона нам розказала, що їде в такому вагоні. Тому будемо зустрічати цей особливий гарний потяг”, — сказала Людмила.
Об 11:08 “Потяг до перемоги” прибув до залізничного вокзалу в Ужгород. Цим потягом з Києва їхала Катерина Зозуля.
“Я була в шоці. У мене був другий вагон, там дуже красиво намалювали очі. Я була в шоці, коли приїхала на вокзал, а там така краса. Це дуже приємно і так до Дня Незалежності — це дуже символічно. Це дуже підіймає бойовий дух, підіймає настрій. Дуже гарно було зроблено в києві на табло написали: “Київ — Ужгород. Цей потяг прямує до перемоги!”. Це дуже круто, бо ти їдеш і думаєш: “Ми їдемо до перемоги!” — сказала Катерина Зозуля.
“Потяг до перемоги” має сім розфарбованих вагонів. На них українські художники намалювали історії тимчасово окупованих міст, — розповів начальник пасажирського потяга Михайло Осьмірко. За його словами, зробили це спеціально до Дня Незалежності України.
“Це вагони, які курсують щодня. Просто до Дня Незалежності їх розфарбували й зобразили нашу історію. Це наша пам’ятка, це історія, яка повинна бути і ми маємо її пам’ятати. Зараз ми це носимо в собі, ми проживаємо цей тяжкий час. Саме тому Укрзалізниця запустила цей потяг. Емоцій було дуже багато в людей, бо для них це було дуже несподівано, оскільки такого ще не було. На кожному вагоні — окрема історія певного міста”, — розповів Михайло Осьмірко.
З історіями кожного вагона потяга можна ознайомитися на сайті train.foreverukraine.org.ua.
Коментувати