ДЛЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ СТАВ ДОСТУПНИМ БЕЗПЛАТНИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК 

У рамках програми «Лідерство задля освітніх трансформацій», ініційованої Українською академією лідерства у співпраці з Ворицьким університетом (Лондон, Велика Британія), МОН України та Міністерством цифрової трансформації України, відбулася зустріч Марії Сігетій, начальниці управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, та Олександра Папіша, керівника проєкта «Вивчаю – не чекаю» в Україні, експерта з онлайн-освіти та гейміфікації.

Наш земляк, уродженець Берегівщини, Олександр Папіш, презентував безплатний мобільний застосунок «ВИВЧАЮ – НЕ ЧЕКАЮ» для учнів початкової школи. Відтепер учні та учениці 1-4 класів матимуть можливість абсолютно безкоштовнонавчатися за українськими навчальними програмами у будь-якому куточку світу та за будь-яких умов.

Переваги та особливості мобільного застосунку:

– підходить для навчання як офлайн, так і дистанційно;

– розроблений за навчальними програмами НУШ;

– дає можливість навчатися індивідуально або з цілим класом;

– можна використовувати в Україні та будь-якому куточку світу;

– дитина вчиться, граючи в інтерактивні ігри;

– застосунок працює без постійного інтернет-зв’язку;

– єдина методологія для всіх класів початкової школи.

У застосунку дитина навчається, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки, які розроблені за підходами мікронавчання. А граючи в навчальні інтерактивні мініігри – закріплює вивчений матеріал.

Марія Сігетій, начальниця управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області, зауважила: “Сьогодення – це епоха цифрових технологій, які допомагають полегшити процес вивчення та засвоєння нового матеріалу. Таким чином, освітній процес стає цікавішим та відповідає вимогам часу”. 

Завантажити застосунок можна за покликанням: https://primary.org.ua/

Корисні поради та приклади, як використовувати застосунок: http://surl.li/lgogr