Знамениту на всю Україну “воду близнюків” засмічують самі ж мешканці Великої Копані (Відео)

Як повідомив Севлюш Інфо РГФ”Апологет”, 21 травня 2015 року до координаційної ради Виноградівського РГФ”Апологет” з ОГП і ДК надійшли відеоматеріали від члена громадського формування, який в ході моніторингу в сфері благоустрою с.В.Копаня виявив засмічення твердими побутовими відходами земельної ділянки в районі джерела питної води, яке викликає занепокоєння, щодо санітарного та епідемічного благополуччя мешканців с.В.Копаня.

Аналізуючи відеоматеріали, із яких видно,що тверді побутові відходи знаходяться в безпосередній близкості від джерела питної води (в радіусі 10-20 метрів),які мають властивість розпаду та утворюють хімічні речовини і можуть потрапляти в підземні води ,які можуть мігрувати на великій відстані.
На підставі відео, та керуючись законодавством про місцеве самоврядування в Україні, а саме: ст.42 п.20 підпункт 5. в якій чітко зазначено, що : ” Сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень”.

Глава 2. цього Закону:
Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.
Стаття 30. Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку

6) вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин;

7) організація благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян;,- голова координаційної ради РГФ”Апологет” подав заяву в міліцію, прокуратуру та інші інстанції, для проведення перевірки санітарно-епідемічного обстеження району розміщення джерела води, санітарно-топографічного обстеження його оточення та санітарно-технічного обстеження стану обладнання джерела води.

Нагадаємо, що Велику Копаню називають українською столицею двійнят. П’ять років тому населений пункт потрапив навіть до вітчизняної Книги рекордів. У селі, де є менше ніж 4 тисячі мешканців, проживає найбільше близнюків в Україні – понад півсотні пар. Причину цього феномену вбачають саме у воді, яка тече з джерела…