Виноградівка виборола срібну медаль на чемпіонаті України з вільної боротьби (Фото)

З 28 по 31 жовтня у місті Івано-Франківськ проводився чемпіонат України серед юнаків та дівчат з вільної боротьби 1999-2000 років народження.

У складі збірної Закарпатської області приймали участь також і виноградівські борці .Місто Виноградів представляли четверо дівчат із яких найуспішніше виступила вихованка Кормоша Івана Івановича у ваговій категорії 48 кг, Яна Сорока.  На шляху до фінала вона виграла від усіх своїх суперниць, лише у фінальній сутичці за перше і друге місце з незначним рахунком програла донецькій спортсменці ,але виборола срібну нагороду .

Також не погано проявили себе й інші учасники, це: Густі Генріетта, Волошин Єлизавета та Гойнолка Палош . Саме Гойнолка потрапила у десятку кращих ,виборола восьме командне місце .Загалом всі учасники старалися, показали гарні результати. А Сорока Яна якщо покаже гарні результати і надалі ,то має всі шанси потрапити у збірну України.