У Виноградові боролися з нелегальними перевізниками

Без дозволу на перевезення пасажирів, сплати податків та належного технічного огляду машини, не беручи жодної відповідальності за життя пасажирів – вони курсують дорогами Виноградова і Закарпатської області, заробляючи кошти виключно для власного гаманця. Нелегальні перевізники – скільки їх в районі і як з ними борються?

Участь у спільних заходах , які відбулися зранку 24 листопада 2015 року щодо вияленню нелегальних перевізників на Виноградівщині взяли участь представники управління Укртрансінспекції в Закарпатській області, Виноградівського відділення Берегівського відділу Національної поліції в Закарпатській області , громадське формування “Апологет”.

Керівник відділення поліції В.Ребрей на інструктажі звернув увагу на необхідності посилення жорстких заходів у боротьбі з «нелегальними перевізниками». Адже, незважаючи на зусилля контролюючих та правоохоронних органів, «нелегальні» перевезення не дають можливість у повному обсязі реалізувати заходи щодо створення сталих умов функціонування ринку надання транспортних послуг району.

– Звертаюся в першу чергу до всіх учасників рейдової перевірки: незаконні перевезення, стоянки транспортних засобів «нелегальних» транспортних засобів – докласти максимум зусиль, щоб таких понять на Виноградівщині не було. Сьогодні є співпраця і з громадськими організаціями, і з перевізниками, і з представниками влади. Спільними зусиллями ми вирішимо цю проблему, – наголосив Віктор Ребрей.

Такі рейдові перевірки будуть здійснюватися постійно на території Виноградівського району і по результатах яких будуть надаватися гласності суб”єкти правопорушень в ЗМІ.

За період відпрацювання учасниками рейдової перевірки на території м.Виноградів була виявлена значна кількість правопорушень по результатах якої були складені адміністративні протоколи по ст.164 КУпАП ,що будуть направлені до Виноградівського районного суду для прийняття відповідного рішення.

Довідка:

Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності
Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), –
тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

А тому звертаємося до громадян ,які займаються нелегальними перевезеннями на території Виноградівського району здійснити всі необхідні дії по оформленні дозвільних документів,щоб уникнути відповідальності за порушення чинного законодавства.

Прес-служба РГФ “Апологет”

Севлюш Інфо