У Вилоці покарали прикордонницю за смерть службової собаки

Жінку звинувачують у тому, що у спекотний день вона залишила вівчарку без води, внаслідок чого тварина загинула.

Zaxid.net посилаючись на постанову Виноградівського райсуду зазначає, що у червні 2021 року о 18:00 на території містечка утримання службових собак у селі Вилок Берегівського району прикордонники виявили загибель службової собаки Луни.

Прикордонницю звинуватили у тому, що вона залишила тварину без догляду, не створивши належних умов для неї у спекотну частину доби, внаслідок чого вівчарка загинула. Відповідно до ветеринарного висновку, причиною загибелі службової собаки Луни став тепловий удар.

Проте Виноградівський райсуд вирішив, що такий проступок може тягнути на кримінальну відповідальність, відтак відправив справу на додаткове розслідування у військову прокуратуру.

Суддя Виноградівського районного суду Володимир Леньо зазначив, що справу стосовно обвинувачення прикордонниці за ч. 1 ст. 172-15 КУпАП (недбале ставлення до військової служби) потрібно закрити, а матеріали направити до спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону для вирішення питання про проведення досудового розслідування.