У Оноці грали у волейбол на кубок Петра Продана

Нещодавно в селі Онок пройшли змагання з волейболу серед юнаків присв’ячений пам’яті видатного тренера Виноградівської ДЮСШ та району П.П.Продана.

Ці змагання вже стали традиційними і організовуються спільно з управлінням сім”ї,молоді та спорту та ДЮСШ.

В турнірі прийняли участь 10 команд населених пунктів району де культивується волейбол. За регламентом змагань команди було розподілено на дві підгрупи, переможці серед яких виборювали право грати у фіналі.Команди гідно та завзято боролись за перемогу в кожній грі,але тільки найбільш наполегливі та добре підготовані змогли вирватися у фінал.

Отже, за третє місце зустрілись команди села Онок та виноградівського ВПУ-34. З рахунком 2-0 та третє місце виборола команда ВПУ-34 на чолі з тренером Андрусяком О.В.

За перше і друге місце та кубок зустрілись команди ДЮСШ села Боржавське та смт Королево. Команді Боржавського протистояла молода, але досить амбітна команда з Королева, яку тренує всього лише три місяці молодий тренер Яковлев Анатолій. Та досвід взяв гору над молодими абіціями, і в результаті напруженої гри, з рахунком 2-1 перемогла команда ДЮСШ села Боржавське, яка і була нагороджена кубком, грамотами та цінними призами від обласного відділення НОКУ. Призери були відмічені грамотами та заохочувальними призами. Окремо були нагороджені кращі гравці турніру у різних номінаціях.