ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ У ВИНОГРАДОВІ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДО 20-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

Нещодавно у місті Виноградові, вже традиційно, проводився Олімпійський День. Хоч погода внесла свої корективи у проведення заходу, але змагання виявилися надзвичайно емоційними та цікавими. Основний захід проходив у Виноградівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор школи – Продан Ірина Михайлівна) за участі 6 міських шкіл та Гімназії.

Після урочистого внесення прапора Національного олімпійського комітету та гімну олімпійців, з вітальним словом виступила начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Тодавчич Терезія Олексіївна та член обласного відділення НОК України Боршош Іван Іванович.

Учні Виноградівської ДЮСШ показали свою майстерність в показовому виступі з футболу, волейболу, баскетболу та боротьби.

Головний суддя змагань – член обласного відділення НОК України, Вінце Йосип Елемирович оголосив учасникам програму змагань, в яку ввійшли бігова естафета, естафета з м’ячем, стрибки в довжину, перетягування канату та олімпійська вікторина.

Змагання розпочалися з бігової естафети. За підтримки вболівальників, 1 місце виборола ЗОШ № 1; 2 місце – ЗОШ № 4; 3 місце –  Гімназія. Естафету з футбольним м’ячем серед юнаків та баскетбольним м’ячем серед дівчат виграла ЗОШ № 4; 2 місце – ЗОШ № 8; 3 місце – ЗОШ № 1.

Найкращою командою в стрибках в довжину стала ЗОШ № 1; 2 місце – гімназія; 3 місце – ЗОШ № 3. Кращу волю до перемоги та силу в перетягуванні канату проявили учні ЗОШ № 1; 2 місце зайняли учні ЗОШ № 3; 3 місце виборола команда ЗОШ № 2.

В конкурсі вікторини на олімпійську тематику змагалися капітани. За підтримки своєї команди також визначилися кращі знавці олімпійського спорту – це ЗОШ № 1, Гімназія та ЗОШ № 2.

А в підсумку перемогла дружба.

Всі учасники змагань були нагороджені призами від Управління освіти, молоді та спорту. Також призами, значками, атрибутикою та олімпійськими сертифікатами від Закарпатського обласного відділення НОК України ( голова – Риляк І.І.).

Також в рамках Олімпійського Дня проводились районні змагання з футболу, настільного тенісу та вільної боротьби, в яких прийняли учні з 16 сіл Виноградівського району, а саме: Оноку, Шаланок, В. Ком’ят, Чорнотисова, Сасова, Текова, Підвиноградова, Черни, Вилока, Дротинців, Широкого, Букового, В. Копані, Перехрестя, Фанчікова, Олешника.

Переможці та призери були нагороджені призами та атрибутикою, а всі учасники – Олімпійськими сертифікатами.

Загалом в заходах по Олімпійському Дню прийняло участь біля 300 дітей.