На Виноградівщині відбулися змагання зі стендової стрільби (оновлено)

Сьогодні  26 лютого 2012 року на території стендового тиру ВРГО «ВМР» за адресою: 90324, вул.М.Любки б/н, с.Олешник, Виноградівський р-н (територія колишньої ферми КСП «Нове життя») у цей момент проходять другі індивідуальні Обласні змагання зі стендової стрільби по дисципліні «АВТ» (Automatic Ball Trap) / «Американська траншея» серед мисливців та стрілків-любителів.

 

 

 На змагання з”їхалось учасників та гостей  майже з кожного району області, безпосередню участь у змаганнях бере 14 чоловік. Так як змагання ще тривають,про переможця ще рано говорити,та вже є декілька претендентів під номерами

1, 11,12, 13. 

 

 Для гостей теж є розвага,можна постріляти з лука у “косулю” . На території можна полюбуватися і диво-фауною,фазанами і дикими свинями.Ну а після того як буде визначено переможця,не гріх і бограчем підкріпитися і кабанчиком “зашліфувати”,які готовлять неподалік досвідчені рибаки!

 

 

 

 

фото автора Олександр Костьо

Отже результати змагань: перше місце – Гринишин Саша

                                      друге-          Ващук Паша

                                      третє-          Слиган Федя

Усі троє з Тячівщини. 

 Виноградівські стрілки дійшли до фіналу,і як для нетренованих у цьому виді стрільби ,зайняли непогані позиції. Зокрема Попович Роберт мав непогані шанси на перемогу,та як він сам зізнався зовсім до цього турніру не готовився,та залишився і так задоволений своїм результатом.

 

НОВИНИ SEVLUSH.INFO