“Кубок Єви Болдог” відбувся у виноградівській школі №8

2014 року в спортзалі Виноградівської ЗОШ № 8 проводився районний турнір з баскетболу серед дівчат 2000р.н. і молодших. Ці змагання є традиційними і проводяться на честь уславленої спортсменки, видатного тренера Виноградівської ДЮСШ та почесного громадянина міста Виноградів Єви Йосипівни Болдог.

Це людина, яка віддала багато років вихованню учнів, популяризації баскетболу на Виноградівщині. Під керівництвом Єви Йосипівни збірні команди району впродовж багатьох років виборювали призові місця на першостях та чемпіонатах області з баскетболу серед дівчат.

В цьому році також прийняли участь у турнірі команди ЗОШ міста і району та команда Виноградівської ДЮСШ.
З вітальним словом на урочистому відкритті учасників змагань привітав начальник управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Белень Василь Іванович, побажав успіхів командам учасницям та продемонструвати красиву техніку та безкомпромісну і чесну гру.

Отже, за результатами попередніх ігор, до фінальної частини вийшли команди Пийтерфолво та Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, які виборювали бронзові нагороди. Команда ЗОШ № 4 продемонструвала кращу техніку та характер, виборола 3 місце. В фіналі боролися за 1 місце команди Виноградівської ДЮСШ та Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та  продемонстрували цікаве дербі двох рівних за класом команд, адже ЗОШ № 1 є однією з основних баз жіночого баскетболу району та кузнею кадрів для ДЮСШ. Отож, і одна і друга команда показали гру, достойну фіналу. За шаленої підтримки вболівальників перемогу з незначним рахунком святкувала збірна команда ДЮСШ та виборола перехідний кубок.

Команди та спортсменки переможці та призери отримали від управління освіти, молоді та спорту РДА та Виноградівської ДЮСШ грамоти та медалі відповідних ступенів, якими нагородила Єва Йосипівна Болдог.

Від Закарпатського обласного відділення НОК України (голова – Риляк І.І.) були встановлені призи кращим гравцям турніру, яких визначила суддівська колегія, були нагороджені грамотами, олімпійськими щоденниками, олімпійською атрибутикою та м’ячами, яких нагородили голова районного представництва НОК України Боршош І.І.