Футболісти Виноградівської ДЮСШ вибороли срібло у змаганнях дитячо-юнацької ліги області

18 червня, на ужгородському стадіоні «Спартак» завершились футбольні змагання закарпатської дитячо-юнацької ліги серед юнаків 2001–2002 років народження.

Вихованці Виноградівської ДЮСШ вибороли друге місце у турнірі, поступившись у фіналі переможцям змагань – мукачівській команді СОК ДЮСШ.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів. Нагородження призерів проводили голова ФФЗ Іван Дуран, начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман, голова ДЮФЛ Закарпаття Василь Качур та легендарні закарпатські футболісти Андрій Гаваші та Василь Рац. Присутні відзначили високий рівень змагань.

Сьогодні ж, 19 червня, ми застали наших переможців на стадіоні “Пластмасовик” в розпал тренувань, які проводили з ними їх тренери – Білак І.І та Котубей П.В.. До виховання юних футболістів причетні також тренери Неймет І.І та Бровді І.В., і звісно директор Виноградівської ДЮСШ БоршошІ.І.
Як виявилося, сьогодні у Івана Івановича Білака якраз День народження, тож можна сказати, що хлопчаки зробили гарний подарунок своєму старшому тренеру на 40 -річний ювілей ( з чим ми також його вітаємо!).

Усі тренери та директор ДЮСШ висловили подяку начальнику управління молоді та спорту Беленю В.І., начальнику відділу молоді та спорту Терезії Тодавчич, та спонсору- фірмі Джим Терм (колишній Аутомотив), за надану спонсорську допомогу.

Детальніше про чемпіонат дивіться у ВІДЕО сюжеті.