Активісток FEMEN Росія оголосила персонами нон-грата

Міністр внутрішніх справ Росії Рашид Нургалієв підписав повідомлення про примусову депортацію трьох активісток FEMEN, які влаштували акцію на виборчій дільниці, де раніше голосував Володимир Путін.

Повідомлення про небажане перебування на території РФ будуть видані представницям організації відразу після їх звільнення з московського слідчого ізолятора № 1, передає Life News.

Як повідомили Коррепондент.net в організації жіночого руху FEMEN, спочатку російська влада планувала депортувати тільки одну з активісток – Оксану Шачко, адже раніше її вже затримували в Росії за встановлення українського прапора біля Газпрому.

Згідно з повідомленням FEMEN, депортованих активісток організація планує перенаправити на європейський напрям, а “російський фронт підкріпити новим активом”.

Як повідомлялося раніше, Володимир Путін висловив жаль з приводу того, що пішов з виборчої дільниці до появи активісток FEMEN.

Нагадаємо, 4 березня троє активісток Femen влаштували акцію на виборчій дільниці в будівлі Російської академії наук на Ленінському проспекті в Москві, де до цього проголосував Путін.

FEMEN на своїй сторінці в Живому журналі повідомили, що троє дівчат роздяглися до пояса і з криками побігли до урн для голосування. На тілах у них були написи: “Краду за Путина”, ” Кремлевские крысы “, “Вор 3”, а самі вони скандували “Путін – злодій!”.

Дівчата отримали 12, 10 і 5 діб адміністративного арешту за цю акцію.
За матерiалами: Корреспондент.net