22 грудня маємо зробити вибір: європейський завод, або стихійні звалища (Фото,відео)

22 грудня 2014 року о 13.00 год. к.ч. у приміщенні великого залу засідань районної ради за адресою м. Виноградів, пл. Миру, 5. відбудуться громадські слухання щодо розгляду пропозицій громадськості Виноградівського району , щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації:

– детального плану території за межами населених пунктів Хижанської сільської ради в контурі № 681 для будівництва, обслуговування сміттєпереробного комплексу на земельній ділянці загальною площею 15,0 га;

– детального плану території за межами населених пунктів Боржавської сільської ради в контурі б/н для будівництва, обслуговування сміттєпереробного комплексу на земельній ділянці орієнтовною площею 15,0 га.

Хочеться нагадати, що першого серпня у будинку сільради села Широке, (ще за головування Віталія Любки) відбулась зустріч робочої групи з активістами та головою села Іваном Феєром. Тоді порозуміння, як такого, між активістами та представниками влади не було досягнуто, хоч у ході дискусії іноді складалося враження, що не все ще втрачено ,але роботи , особливо у інформаційному полі в цьому селі дуже і дуже багато.

Тут зіграв фактор неінформованості людей щодо проекту сміттєзвалища. Ніхто з мешканців села не знав, що собою представляє проект. Всі думали(і досі думають), що там буде типове звалище за радянською схемою-привезли і висипали.

Для того, щоб влада і селяни не наступали на одні й ті ж “граблі”, ми б хотіли поінформувати людей, що насправді має бути побудовано, і чим відрізняється всім нам знайоме сміттєзвалище від сміттєсортувального заводу.

У нашому розпорядженні є типовий проект заводу, і ми хочемо подати нашим читачам усі пункти, що входять до цього проекту.

1.Огорожа 2. Трансформаторна підстанція 3. Автостоянка для відвідувачів 4.Службова автостоянка 5.Адміністративна будівля 6.Ваги осьові 7.Майстерня 8.Робочий технічний майданчик 9.Сортування відходів 10.Пожежний резервуар 11. Сховище для небезпечних відходів 12.13.14 Майданчик сховища вторинної сировини 15.Маніпуляційна зона 16. Ангар 17. Цех 18.31.Резервуар для технічної води 19. Територія для компосту 20.Утилізація будівельних відходів 21. Стоянка для вантажних авто 22. Метеорологічна станція 23.Автомийка 24.Сховище контейнерів 25.Заправочна станція 26. Мийка колес 27.Вловлювач для мулу та нафтопродуктів 28.Компакторний техмайданчик 29. Біогазовий майданчик 30.Сховище для беспечних речовин 32.Колодці для моніторингу грунтових вод 33.Лісоохоронна зона 34.35.Дорога 36. Закритий резервуар стічних вод 37.Колодязь 38.Резервна територія.

Отже, є над чим задуматись, і є до чого прагнути. Як вже неодноразово зазначалось, вибір маємо зробити лише ми разом, задля екологічного чистого майбутнього наших дітей. Адже результати відсутності навіть простого полігону для сміття, куди б можна було звозити ТВП з району, ми всі бачимо вже майже півроку- на кожному кроці мішки зі сміттям, мешканці сіл вимушені спалювати відходи, що невідворотньо впливає на екологічний стан повітря яким ми всі дихаємо. Тож, аналізуймо, порівнюймо і робімо вибір, за який нам не буде соромно перед прийдешніми поколіннями!

Просто перегляньте фото і відео, і порівняйте в чому ми живемо зараз і як можемо змінити ситуацію, якщо захочемо…

Виноградівське сміттєзвалище…

Стихійні звалища поблизу сіл Шаланки та Карачин + відео

А такі сміттєсортувальні комплекси у Європі







Севлюш Інфо