15-16 листопада у Виноградові проводилась першість області з греко-римської боротьби серед команд ДЮСШ серед юнаків 2001 р.н та молодших

У змаганнях прийняли участь п’ять команд, та 75 учасників. На правах господарів Виноградівська ДЮСШ виставила дві команди. Також у змаганнях прийняли участь Іршавський район Тячівський та Хустський.
Серед виноградівських вихованців чемпіонами області стали Лях Юрій ,Мушка Станіслав , Товт Василь та Черешнє Олівер . Другі та треті місця вибороли 13 виноградівських спортсменів.
За підсумками змагань перше загальнокомандне місце виборола команда Тячівського району , друге командне місце зайняла виноградівська команда №1 , третє місце – команда Хустського району, четверте місце -виноградівська команда №2 , п’яте місце -команда Іршавського району.
До нагородження учасників та команд був запрошений директор Закарпатської ОДЮСШ Дуло Віктор Васильович та декан факультету здоров’я людини Ужгородського Державного Національного Університету Дуло І.А. .
Переможці та призери були нагороджені грамотами відповідних ступенів та медалями.