Технологія PowerCyclone упилососах Philips: як працює і чим відрізняються різні версії

Компанія Philips активно просуває технологію PowerCyclone у своїх пилососах, проте мало хто знає, у чому її переваги. Як і те, що існує кілька поколінь цієї системи, які відрізняються можливостями та функціональністю. Розбираємося в особливостях технології.

Що таке PowerCyclone і як це працює?
Це система циклонної фільтрації, яка використовується в безмішкових пилососах Philips. Вона складається з двох частин: циклонної камери та фільтра.
Циклонна камера — контейнер, у який потрапляє повітря з пилом через всмоктувальну трубку. Усередині нього створюється вихор, який відокремлює частинки від повітря за допомогою відцентрової сили.
Пил осідає на дні камери, а очищене повітря проходить через фільтр, що вловлює найдрібніші частинки й алергени. Фільтр може бути різного типу: EPA (ефективність 99,5%),

HEPA (ефективність 99,97%) або Ultra Clean Air (ефективність 99,99%). Технологія PowerCyclone має низку переваг, які спонукають користувачів купити пилосос Philips:
● вона забезпечує високу потужність всмоктування, оскільки не втрачає силу під час заповнення контейнера з пилом;
● вона ефективно очищає повітря, оскільки використовує багатоступеневу систему фільтрації;
Нарешті, PowerCyclone дає змогу заощаджувати на витратних матеріалах, оскільки не потребує заміни мішків для пилу.
Які версії технології PowerCyclone існують і чим вони відрізняються?
Технологія PowerCyclone постійно вдосконалюється і покращується, тому існує кілька її
версій, які відрізняються одна від одної за низкою параметрів. Розгляньмо їх докладніше:

  1. PowerCyclone 5. Перше покоління, що з’явилося у 2011 році. Система складалася з однієї циклонної камери з п’ятикутною формою, що забезпечувало рівномірний розподіл повітря та ефективне відділення пилу. Використовувався фільтр EPA 10.
  2. PowerCyclone 6. Друга версія технології, з’явилася у 2013 році. Тут дві циклонних камери круглої форми, які відокремлювали частинки різного розміру. Це підвищило ефективність фільтрації та знизило засмічення фільтра HEPA 13.
  3. PowerCyclone 7. Дата презентації третьої ітерації — 2015 рік. Циклонні камери в цьому поколінні знову змінилися — їх стало три, і вони отримали конусну форму. Фільтр, який використовується в цій версії — Ultra Clean Air, найбільш ефективний серед усіх витратних матеріалів в асортименті Phillips.
  4. PowerCyclone 8. Найновіша система, дата її релізу — 2017 рік. Технологія включає чотири камери спіральної форми. Це дає змогу відокремлювати супердрібні частинки пилу від повітря, що мінімізує забруднення фільтра. Тут також використовується Ultra Clean Air.
    Технологія PowerCyclone в пилососах Philips вважається однією з найбільш передових і в галузі циклонної фільтрації. У майбутньому ми можемо очікувати ще більш просунуту систему відокремлення частинок від повітря і впровадження фільтрів, які зможуть затримувати бактерії та віруси