Росія може повторити масовану атаку на Україну та готується захоплювати Донбас і Запоріжжя


Росія, ймовірно, готується найближчим часом повторити масовану змішану атаку на Україну ракетами та дронами а також, найближчим часом будуть намагатися захопити усю територію Донецької області, а після цього пробувати окупувати частину Запорізької області.

Про це заявили керівник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк та заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

“Імовірно, така атака готується, тому що періодичність підготовки військ окупантів саме така: десь 10-12-14 днів вони потребують, щоб переспорядитися після масованої атаки, яку вони виконують по території України. Оскільки вони наразі з цією практикою, так скажемо, потоваришували, і їм вона до вподоби – цілком імовірно, що вони готують саме повторення однієї з таких атак. І, можливо, вона буде мішаного типу, коли використовуються і ракети повітряного базування, і ракети морського базування, і дрони-камікадзе”, – зазначає Наталя Гуменюк.

Гуменюк пояснила, що у ворога запас ракет уже переходить межу недоторканного запасу, тому вони можуть застосовувати “мішані практики”.

Крім того, вона вважає, що росіянам не дає спокою якість роботи української протиповітряної оборони, тому вони намагаються використовувати “хвилеподібну тактику”, щоб виявляти позиції ППО і їх атакувати також.

Гуменюк відзначила і підвищення активності розвідувальних літальних апаратів РФ.