Мережа АЗС ОККО озвучила важливе попередження

Відтепер правила відпуску пального на мережі АЗС ОККО змінено. Пресслужба компанії опублікувала попередження про зміну об’ємів продажу та важливості мати мобільний додаток компанії.

У соцмережі Фейсбук компанія зазначає, що відтепер заправка пальним PULLS 95 та PULLS Diesel буде не від 10, а від 15 л в одне авто клієнтів, які мають картку Fishka.

“В додатку ви можете ознайомитися з інформацією щодо своїх лімітів. Вони різні – 15, 20 та 30 літрів – і більш детально про це розповість додаток”, – йдеться в дописі.

“Для наших гостей, які Fishka не мають, велике прохання зареєструватися та оформити її. Відпуск пального без картки Fishka (із 5 травня – ред.) припинено”, – наголошує пресслужба ОККО.

“Ми розуміємо, що ви можете бути в дорозі й шлях може бути довгим. Тож, ліміт встановлюється на одну заправку. Наступну заправку можна провести протягом доби 3 рази, але не раніше ніж через 3 години”, – додає пресслужба національної мережі автозаправних комплексів.

Також у Фейсбуці повідомляється, що бензином А-95 та дизельним пальним заправляють критичну інфраструктуру та ЗСУ по паливних картках і талонах.

На автогаз – обмежень нема.