Планшет для навчання: бойовий помічник для студентів та школярів


Корисний гаджет у подарунок школяреві та студенту: з ним зручно читати, шукати інформацію та дивитися навчальні відео. А ще туди можна завантажити підручники та захопити на заняття один легкий пристрій, а не важкі книжки. Сьогодні навіть вчителі та адміністрація шкіл зрозуміли, наскільки вигідніше та простіше впроваджувати новітні інформаційні технології у навчальний процес. До того ж є змога завжди інформувати батьків дитини про її успіхи та невдачі.


Портативність понад усе

Apple, Samsung, Xiaomi, Realme, Lenovo? Кожен бренд постарався зробити зручний і корисний планшет для навчання. Стартуючи від 7.9 і до 10.5 дюймів, вони помістяться в рюкзак або сумку. Подбайте про поставу: компактний товариш не обтяжить вас в університеті, школі або на курсах.

Зверніть увагу і на можливість отримувати доступ до інтернету у будь-якій локації міста. Так, якщо купуєте iPad за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/planshety/brand-apple/ з підтримкою Wi-Fi та LTE, на планшет зможете встановити месенджери для спілкування в режимі відео зв’язку з батьками та репетиторами. Де б ви не перебували, можна завантажувати книжки, підручники, шукати корисні статті на теми, які вивчаєте наразі. 

Функції, комфорт, потужність

Залишайтеся на зв’язку за допомогою мобільного зв’язку, який підтримують деякі девайси. Так ви завжди зможете зателефонувати в потрібний момент, якщо залишилися без телефону, і скористатися мобільним інтернетом, коли немає Wi-Fi.

За продуктивність пристрою відповідає процесор. Завдяки йому додатки та вебсторінки завантажуються швидко і плавно, а робота не підвисає. Кількість його ядер може бути 2, 8, 16. Чим їх більше, тим потужніший гаджет.

З огляду на швидкодію та продуктивність немає рівних в планшетів Apple iPad 9 та вище. Причини очевидні:

1. Планшети Apple iPad працюють під керівництвом унікальної та ексклюзивної операційною системи iPadOS – саме Apple є її розробником;

2. “Залізо” та начинка у вигляді процесорів Apple M1 та Apple Ax Bionic – це також власна розробка американського концерну з Купертіно;

3. ОС та процесор ідеально збалансовані між собою, тому усі додатки завантажуються миттєво без зависання та гальмування;

4. В маркетплейсі додатків App Store знайдете тисячі корисних програм, що допоможуть у навчанні та розвагах;

5. Планшети Apple iPad підтримують стилус Apple Pen для письма та малюнків.

Якщо обираєте дорожчі моделі, їх укомплектовано зручним чохлом з клавіатурою, завдяки якій планшет перетворюється на повноцінний ноутбук вагою лише 500-600 грамів. Дитині дуже зручно носити такий легкий та компактний пристрій з собою на уроки чи позакласні гуртки. Це ж саме стосується студентів. Ба більше, фахівці у різних галузях вже давно на власному прикладі переконалися у перевагах Apple iPad.

Що ж вибрати?

У кожного бренду – свої особливості планшетів для навчання: 

• Apple порадує чіткою графікою на яскравому екрані Retina з функцією регуляції True Tone. І додатково надійним захистом особистих файлів. 

• Lenovo оснащені витривалою батареєю та хорошою камерою.

• Huawei тішать користувача виразним об’ємним 3D звучанням і ергономічним дизайном.

• Пристрої Samsung вирізняються широким діапазоном цін і можливостями для творчості з електронним пером S Pen.

• Xiaomi та Realme роблять наголос на тонкому корпусі та надяскравих екранах.

Звісно, орієнтуватися треба на вартість та характеристики. Обирайте планшети в інтернет-магазині, де вам запропонують оригінальну техніку за офіційними цінами з можливістю скористатися вигідними кредитними пропозиціями.