Збірна України з футболу вперше в своїй історії обіграла Ізраїль — 3:2

Національна збірна України з футболу вперше в своїй історії обіграла команду Ізраїлю. Підопічні Олега Блохіна виграли з рахунком 3:2 в товариському матчі на стадіоні “Мошава” в місті Петах-Тіква.

На 17-й хвилині Андрій Ярмоленко заробив пенальті, а його одноклубник за київським “Динамо” Олег Гусєв успішно його реалізував.

Ізраїльтяни намагалися створювати проблеми в обороні збірної України і Олександру Шовковському, який не завжди діяв упевнено, але результату не домоглися.

А на останніх секундах першого тайму А.Ярмоленко вивів на ударну позицію Євгенія Коноплянку, який подвоїв рахунок.

На 54-й хвилині за гру рукою в своїй штрафній Віталія Мандзюка польський арбітр призначив пенальті у ворота українців, і його впевнено виконав Томер Хемед. Незабаром після прострілу Олександра Алієва Андрій Ярмоленко відновив перевагу команди О.Блохіна в два м’ячі.

Але вже через три хвилини гості залишили в своїй штрафній без нагляду Бен Саару, який вразив ворота Андрія Діканя. Цей гол у підсумку став останнім у цій зустрічі.

Ізраїль – Україна — 2:3

Склад збірної Ізраїлю: 1. Ават, 2. Шпунгін, 3. Бен-Хаїм, 5. Гершон, 19. Бен-Даян Д., 6. Натхо, 8. Коен А., 9. Рафаелов, 15. Бенаюн, 10. Барда, 7. Меліксон

Запасні: 18. Амос, 11. Хемед, 16. Захаві Е., 17. Саар Б., 22. Дамарі, 4. Цедек, 14. Габай

Склад збірної України: 1. Шовковський, 3. Хачеріді, 33. Селін, 4. Тимощук, 17. Михалик, 22. Девіч, 9. Гусєв, 11. Ярмоленко, 14. Ротань, 10. Воронін, 19. Коноплянка

Запасні: 31. Дикань, 16. Мандзюк, 21. Бутко, 5. Кучер, 6. Гармаш, 18. Назаренко, 8. Алієв, 25. Мілевський

Голи: 1:2 – Хемед (55 пен), 2:3 – Бен Саар (63) 0:1 – Гусєв (17 пен), 0:2 – Коноплянка (45), 1:3 – Ярмоленко (61)