iPhone 13 – яку модель вибрати?

Прихильники корпорації Apple завжди з нетерпінням чекають виходу нової лінійки смартфону. І на сьогодні найновішою моделлю є саме тринадцяте покоління. І про те, чи варто купувати нову модель айфону, і чим саме вона відрізняється від старої, ми розповімо в нашій статті.

Якщо говорити про зовнішній вигляд, то особливої різниці порівняно з попередніми моделями нема. Нові гаджети мають ті самі розміри. Наприклад, iPhone 13 Pro Max є найбільшим представником лінійки і має розміри 6,7 дюйма. iPhone 13 відрізняються пласкими гранями, пласкими блоками камер та склом дисплея. Крім того, нове покоління представлене ще більшими камерами.

Чи варто міняти свій айфон на iPhone 13?

Нові корпуси та батареї вимагають більше простору, тому корпуси нової лінійки стали дещо важчими і більшими. Але цю різницю користувачі навіть не помітять, настільки вона не значна.

А от що насправді оцінять прихильники iPhone 13 Pro Max та iPhone 13 Pro – це технологію Pro Motion. Завдяки їй тепер на дисплеї частота оновлення зображення змінюється залежно від контенту. Для читання книги треба менша частота, а от для перегляду фільму чи гри треба підвищена плавність руху. Виробники раніше такою функцією відрізнялись лише iPad.

Якщо розглядати колірну палітру нового покоління, то тут немає яскравих кольорів. Всі моделі відрізняються стриманністю, що сьогодні дуже є актуальним. В попередніх моделях більшості користувачів не подобалась вставка на дисплеї. В 13 поколінні ця вставка має менші розміри, але дане покращення є зовнішнім, для системи цей простір не є корисним.

Якщо говорити про iPhone 13 Mini, то нова модель відрізняється розташуванням модулів камери. Система стабілізації камери також нова в порівняні з iPhone 12 Mini. Тут стабілізується сенсор, а не оптика. Розробникам довелось прийняти рішення використати систему, як в iPhone 12 Pro Max.

Порівняння 12 та 13 поколінь Apple

Саме головне – це ємність акумулятора, адже до попередніх моделей були зауваження. В тринадцятому поколінні ці показники дещо вищі:

  • iPhone 13 Pro Max – 4,352 мАг проти 3,687 мАг в iPhone 12 Pro Max;
  • iPhone 13 Pro – 3,095 мАч проти 2,815 мАч в iPhone 12 Pro;
  • іPhone 13 mini – 2,406 мАч проти 2,227 мАч іPhone 12 mini.

Спеціалісти радять задуматись про заміну гаджета тим, у кого iPhone 11/Pro/Max і молодша модель. А от власникам iPhone 12 можна пропустити новинку.

Якщо ви в пошуках потужного смартфону з хорошою камерою та високою швидкістю роботи, то краще звернути увагу на iPhone 13 Pro Max. А от для поціновувачів компактних моделей дуже сподобається іPhone 13 mini.