Як вибрати чохол для саксофона: поради від Patinahati

Зовнішній вигляд інструменту має надважливий вплив на формування іміджу музиканта, тому дуже важливо приділити достатньо уваги догляду за саксофоном. Для зберігання і транспортування обов’язково потрібен відповідний за розмірами та формою чохол або кейс. Найбільш популярними є спеціальні чохли для тенор-саксофонів і альт-саксофонів, які найчастіше використовуються музикантами.

Чохол має виконувати надійну захисну функцію, перешкоджаючи забрудненню, виникненню подряпин, потьмяніння блискучої поверхні саксофона. Варто зауважити, що розміри кейса мають відповідати моделі інструмента, аби забезпечити надійну фіксацію всередині та зручність перевезення.   

Яким має бути чохол для саксофона

Для безпечного зберігання й транспортування виробники виготовляють спеціальні чохли для саксофона, які мають особливу форму, що точно повторює розміри певної моделі інструменту. Для правильного вибору м’якого тканинного чохла чи жорсткого кейсу потрібно орієнтуватися на модель саксофона, аби підібрати відповідний за розмірами варіант.

Вибір чохла потребує врахування таких особливостей:

  • модель і розміри саксофона;
  • матеріал виготовлення може бути тканинний вологонепроникний або жорсткий каркасний;
  • наявність амортизуючих матеріалів всередині чохла для захисту від ударів і пошкоджень;
  • кількість і розміри зовнішніх кишень, де можна зберігати аксесуари й змінні частини;
  • надійність і зручність застібок, а також плечового ременя для носіння.

Добре підібраний за розмірами чохол допоможе надійно захистити інструмент від механічних пошкоджень під час зберігання чи транспортування. Зручний детально продуманий дизайн дозволяє носити інструмент в зручному положенні в руках або через плече.

Вологостійкий матеріал кейсу також стане в пригоді під час дощової або сніжної погоди, що допоможе захистити інструмент від підвищеного рівня вологості. Витрати на якісний зручний чохол швидко окупляться, адже інструмент значно довше збереже функціональність і неперевершений зовнішній вигляд, який має неабияке значення під час публічних виступів.

Які додаткові аксесуари потрібні

Для захисту і збереження саксофона в належному робочому стані потрібно використовувати додаткові аксесуари для догляду. Завдяки детально складеному асортименту товарів продаж музичних інструментів онлайн ПатіNаХаті виконує з урахуванням додаткових потреб покупців, тому в наявності є засоби для чищення саксофонів, а також необхідні змінні елементи високої якості. 

Зазвичай для догляду за саксофоном й комфортного використання інструменту потрібна спеціальна тканина для полірування, засоби для чищення, олія, мундштук, а також ремінь й інші аксесуари, вибір яких залежить від стилю гри й майстерності. Наприклад, для початківців необхідна спеціальна лапка для саксофону, аби надійно зафіксувати інструмент під час гри.