Як влаштувати свято дитині на свіжому повітрі


День народження, христини, іменини чи просто відпочинок для малечі батьки роблять яскравими та веселими. У теплий сезон свята часто влаштовують на свіжому повітрі, щоб діти пограли та побігали. Якщо у кафе чи вдома немає що вигадувати, то на вулиці потрібно крім їжі та напоїв подбати про багато речей.

Вибрати безпечне місце

Діти будуть бігати, стрибати, грати у свої ігри, тому їм потрібен простір. За столом вони сидять пів години чи менше, потім хочуть розважатися. Тож поблизу повинен бути дитячий майданчик чи поле з травою. Ніяких схилів, великих пагорбів чи траси поряд, адже слідкувати за дітьми важко. Найкраще місце — це спеціально облаштовані парки та зони відпочинку. Незнайомі ліс чи галявина – погана ідея, невідомо, де чекає небезпека.

Зробити відпочинок веселим та гучним

Діти розважаються самостійно під час прогулянок. На святі їм хочеться відчути щось незвичайне. Тож варто додати музики, конкурсів, веселощів. Щоб діти могли танцювати, варто взяти з собою та встановити портативні колонки, які можуть працювати від акумулятора. Заряд тримають від 2 до 12 годин в залежності від моделі. До них легко приєднати флешку чи смартфон, щоб увімкнути улюблені пісні малечі.

Діти дуже люблять конкурси під музику. Колонки з асортименту магазину Алло у Львові дають можливість гучно увімкнути пісні, чергувати їх, зупиняти та починати знов при необхідності. Тож ігри будуть веселими та драйвовими. Діти зможуть повторювати рухи за ведучим чи просто грати під музику.

Прикрасити місце події

Без декорацій свято буде не таким привабливим та яскравим. На природу не візьмеш багато речей, проте деякі прикраси стануть у нагоді. Варіанти, як можуть зробити місце святкування більш красивим:

• Встановити фігурки з повітряних кульок (слова, цифри, тварини) або просто прив’язати їх біля столів.

• Розвісити гірлянди. Мають красивий вигляд, коли настають сутінки. Різноколірні лампи дають відчуття свята, навіть якщо це просто вечір неділі у компанії родин з дітьми.

• Взяти папір та інші речі для створення ліхтариків. Це конкурс та прикраса одночасно. Діти можуть спочатку вирізати та склеювати аркуші кольорового паперу, а потім прикрашати ними галявину чи альтанку.

• Розмістити мішуру. Прикраса спочатку подарує відчуття свята, коли всі тільки завітають до місця події, а потім стане додатковою розвагою для малечі.

• Встановити фотозону. Вона може бути виконана з будь-яких матеріалів — від штучних квітів до повітряних кульок. Її необов’язково робити самостійно. В інтернеті продають готові конструкції або окремі деталі відповідно до тематики свята.

Прикраси можуть бути бюджетними. Не треба купувати усе найкраще та найбільше. Головне вибрати речі, які будуть подобатися дітям: на святі дівчат — прикраси з феями, на дні народженні хлопчика — сині кульки та картинки автівок, на літньому відпочинку — паперові квіти.