Як швидко зробити якісний манікюр гель-лаком

Манікюр, виконаний за допомогою гель-лаку, подобається жінкам за високу витривалість та довгий термін носіння. Єдиним його недоліком можна вважати тривалість процедури нанесення покриття. Вона передбачає накладання та висушування за допомогою лампи кількох шарів матеріалу, що потребує часу. Шукаючи спосіб пришвидшення виконання манікюру, деякі дівчата наносять кольоровий гель-лак просто на знежирену нігтьову пластину. Наскільки стійким виявиться покриття у такому випадку – справжня лотерея.

Не варто недооцінювати важливість використання якісного базового покриття при створенні манікюру. Окрім передчасних сколів та відслоювання матеріалу, можливі ще більш небезпечні наслідки:

  • зміна кольору нігтьової пластини. У результаті впливу пігменту вона може набути жовтого відтінку, вкритися червоними чи коричневими плямами;
  • пошкодження поверхні нігтя через його природну м’якість.

Не варто забувати про ще одну важливу причину використання базового покриття – вирівнювання. Без цього шару зробити манікюр ідеальним не вийде, адже будуть помітні всі нерівності нігтьової пластини.

Як пришвидшити виконання манікюру

Існує безпечний спосіб створення дизайну нігтів нашвидкуруч – це використання кольорової бази. При цьому зовсім не обов’язково застосовувати однотонну камуфльовану основу, відтінок якої мало відрізняється від натурального. База Дарк випускається в соковитих та нейтральних тонах, може містити блискітки. Камуфльовані основи цього виробника мають різний ступінь пігментації, що дозволяє використовувати матеріали не тільки для приховування недоліків нігтьової пластини, але і як повноцінний замінник кольорового гель-лаку.

При виборі бази DARK треба звертати увагу на кілька важливих характеристик:

  • ступінь еластичності;
  • здатність до самовирівнювання;
  • густину;
  • рівень кислотності.

Новачкам легше працювати з базами середньої густини, які не розтікаються та достатньо легко розподіляються по нігтьовій пластині. Для якісного виконання манікюру, звісно ж, потрібне спеціальне приладдя: лампа для висушування покриття, пензлики для рівномірного розподілення матеріалу, рідина для зняття липкого шару, засоби догляду за кутикулою та багато іншого. Ті, хто робить манікюр не вперше, вже мають основні інструменти, проте прагнуть постійно поповнювати косметичку, що дозволить урізноманітнити творчість. Для купівлі всього необхідного існує спеціалізований магазин товарів для манікюру. Великий вибір професійних продуктів на будь-який бюджет задовольнить потреби новачків та професіоналів, адже тут можна придбати як найнеобхідніше приладдя, так і оздоблення для вишуканого та оригінального дизайну.