Закарпатські тенісисти привезли перемоги з Чернівців

Вихованці Закарпатської обласної ДЮСШ вибороли чотири перших та два других місця на Юнацькому тенісному турнірі «Буковинське літо» ІІ категорії.

У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів з Хмельницького, Луцька, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівці, Львова та інших міст України.

На тенісному турнірі вихованці Закарпастської обласної ДЮСШ вибороли чотири перших та два других місця.

Так, у дівчат у категорії до 10 років – Тетаня Дичка перемогла у фіналі суперницю з міста Чернівці. В цій же категорії серед хлопців друге місце виборов Давид Андрусь.

У юнаків до 12 років – Дмитро Гулянич став дворазовим переможцем, а також завоював перше місце у парному розряді.

Спортсменка Даніела Фегер стала переможницею у парному розряді та здобула срібну  медаль в одиночному, – повідомили у прес-центрі Закарпатської ОДА.