В Україні з 11 липня заборонять курити електронні сигарети у громадських місцях

11 липня набувають чинності норми, за якими куріння електронних сигарет і засобів нагрівання тютюну в громадських місцях будуть заборонені.

Безпечного куріння не існує

Про це повідомила голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації Лада Булах.
Електронні сигарети прирівняли до звичайних сигаретВ Україні прирівняли електронні сигарети, як от, IQOS та glo до звичайних сигарет. Їх не можна буде палити в громадських місцях.

Де буде заборонено курити: електронні пристрої для куріння буде заборонено використовувати у громадських місцях, зокрема кафе, барах, ресторанах, літніх майданчиках, таксі, вокзалах, аеропортах, зупинках громадського транспорту, ліфтах, підземних переходах, місцях загального користування житлових будинків, дитячих майданчиках тощо.

Рекламу електронних сигарет теж заборонятьДо слова, депутатка також повідомила про інші важливі обмеження, які передбачає закон. Зокрема про те, що наступними набудуть чинності норми, які заборонять рекламу електронних сигарет та пристроїв для нагрівання тютюну та продаж сигарет та рідин до е-сигарет з ароматизаторами.Ця норма запрацює через 18 місяців після прийняття закону, тобто із середини 2023 року.