У Берегові відбувся благодійний концерт Етелли Чуприк

5 квітня у великому залі «Естергом» Закарпатського угорського інституту виступила відома українська піаністка Етелла Чуприк.

Під час концерту звучали відомі твори, зокрема Шопен «Полонез-фантазія» та «Іспанська рапсодія» Ліста.Вечір став справжньою казкою для любителів класичної музики. Хоча і виникали певні проблеми з інструментом, «богиня фортепіано»довела, що навіть такі прикрощі не стануть на заваді.

Благодійний концерт класичної музики був організований організацією Pro Cultura Subcarpathica. Зокрема, зібрані кошти планують витратити на реконструкцію римсько-католицької церкви та прилеглої території в Берегові.

Слід зазначити, що завтра, 10 квітня, Етелла Чуприк візьме участь у концерті симфонічного оркестру, який відбудеться в Закарпатській філармонії в Ужгороді. У програмі – «Симфонія № 6» Бетховена та «Концерт № 1 для фортепіано та оркестру» Чайковського.

Довідка: Етелла Чуприк народилася 1964 року в місті Виноградів на Закарпатті. Закінчила Ужгородське державне музикальне училище, потім Львівську консерваторію ім. М. В. Лисенка. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів. В її репертуарі понад 370 фундаментальних сольних творів і 20 концертів для фортепіано з оркестром. Доцент Львівської музичної академії ім. М. В. Лисенка, заслужена артистка України. У 1996 році обрана віце-президентом Асоціації українських піаністів. З грудня 2011 року є також солісткою Закарпатської обласної філармонії.

Джерело: Мукачево.net