У Берегові передали АРМА 110 тис. євро, конфіскованих у жінки на кордоні

За результатом розгляду клопотання прокурора Берегівської окружної прокуратури прийняте рішення про передачу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) готівкові кошти в сумі 110 тис. євро.

За даними слідства, розпочатого за фактом підроблення документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 358 КК України), 31 березня громадянка України при перетині КПП «Лужанка» намагалася задекларувати вищевказану суму коштів і вивезти їх до Чорногорії. Для цього надала документи – заяви та виписки з банку – що містили ознаки підробки. При цьому встановлено, що жодних рахунків у зазначеній установі жінка не має. Для встановлення усіх об’єктивних обставин правопорушення триває досудове розслідування.

Під час огляду місця події грошові кошти вилучили правоохоронці. За рішенням Берегівського районного суду їх розмістять на депозитних рахунках АРМА, відкритих у державних банках, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.