Скандал на Рахівщині: Батьки дитини відмовилися від претензій до вчительки

Батьки хлпчика, на якого кричала та кілька разів ударила вчителька у школі села Верхнє Водяне на Рахівщині, відмовилися писати заяву в поліцію та від будь-яких претензій до вчительки. Про це 23 січня Суспільному розповіла речниця Нацполіції Закарпаття Тетяна Щоголєва.

З її слів, правоохоронці Рахівського відділу поліції наразі проводять досудове розслідування випадку, коли вчителька кричала та ударила учня, якого викликала на уроці до дошки, по голові. Відео інциденту поширили у Facebook-групі 21 січня.

Тетяна Щоголєва розповіла: хлопчику повних 9 років, він учень 4 класу, вчителька ж — їхній класний керівник.

В коментарі правоохоронцям батьки сказали, що не хочуть писати жодних пояснень. “Я не завдячую тій матері, яка без мого дозволу взяла і розповсюдила відео”, — сказала мама хлопчика.

Вчителька ж пояснила: батьки попросили її додатково позайматися з хлопчиком з математики. Однак після позакласних занять біля дошки дитина не змогла вирішити приклад. “Я думала, він зрозумів приклад, виявилося, що ні, я пояснила ще раз, і ще раз, і так три рази, звичайно, я почала говорити на повишених тнах”, — пояснила жінка.

“До хлопчика були претензії в плані поведінки, але він звичайна активна дитина, — розповіла речниця. — Наразі поліція проводить розслідування справи, якщо збере достатньо доказів того, що вчителька винна, то її притягнуть до відповідальності”.

Наразі досудове розслідування триває. До справи залучено ювенальних поліцейських.