Рятувальники перевіряють укриття на випадок надзвичайних ситуацій

Рятувальники Берегівського та Рахівського районів разом із органами місцевого самоврядування інспектували найпростіші укриття на предмет використання за призначенням. Це цокольні й підвальні приміщення, які можуть бути використані для захисту населення в разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру та у особливий період. Про це пише обласне управління ДСНС.

За потреби укриття мають бути приведені до готовності максимум за 12 годин, вони повинні забезпечити можливість безперервного перебування в них населення впродовж не менше 48 годин.

Під час обстежень об’єктів особлива увага приділялася наявності там освітлення, вентиляції, питної води, захищеності входів та виходів, аптечки, а також стану самих приміщень.

Загалом, майже всі укриття обстежених об’єктів пристосовані для тимчасового перебування людей, але за умови усунення певних недоліків. Так, на Рахівщині із наявних 26 укриттів окремі не мають ємностей для води, первинних засобів пожежогасіння, санвузла, опалення.