На Закарпаття релокувався ФК “Металіст”

На Закарпаття релокувався харківський футбольний клуб “Металіст”. Про це повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита у Facebook.

Представники футбольного клубу разом зі спортивним директором Василем Кобіним 8 серпня зустрілися з головою адміністрації для того, аби обговорити напрямки співпраці та їхню інтеграцію в життя регіону, — йдеться у повідомленні.

Водночас як повідомляють на сайті клубу, “Металіст” прибув до Ужгорода 3 серпня після 169 днів перебування на зборах у Туреччині. На Закарпатті клуб буде тренуватися, а домашні матчі команди проходитимуть на ужгородському стадіоні “Авангард”.

Зі слів голови ОВА, в області створені всі умови для нормального тренувального процесу команди та функціонування, зокрема і з точки зору безпеки. До цього на Закарпатті тренувався донецький “Шахтар”.

Спортивний директор клубу, уродженець Закарпаття Василь Кобін, розповів: “Нам дуже приємно, що з перших хвилин нашого перебування в Ужгороді ми відчули до себе щиру увагу та доброзичливість. Нам надали чудові умови для проживання, відмінне тренувальне поле та підготували стадіон до матчів УПЛ”.