На війні з Росією загинув активіст із Тячівщини Віталій Бенчак

Про трагічну звістку – втрату на війні патріота і громадського активіста Віталія Бенчака – повідомили у Тячівській районній раді.

“Знову непоправна втрата. Як боляче про це говорити, та Тячівщина втрачає своїх найкращих синів. Загинув Віталій Бенчак з смт.Тересва – громадський активіст, відданий син і щирий патріот свого рідного краю, мужній український воїн. Активний борець за правду і справедливість, він завжди був у вирі революційних подій. Віталій Васильович – учасник Майдану, Революції гідності, АТО, депутат Тячівської районної ради шостого скликання, член ГО “Єдність”, волонтер” – йдеться у повідомленні.

Він брав участь у важливих подіях району та патріотичних масових заходах, проявляв велику громадську активність і щиро прагнув та докладав зусиль для розвитку Тячівщини.

З війни Героя не дочекались батьки, дружина та діти.Добрий, світлий спомин про Людину, Патріота й Захисника України Віталія Бенчака назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.Про дату та час прощання буде повідомлено додатково.