Голова ОВА Віктор Микита нагородив трьох закарпатських спортсменів

Сьогодні спільною відзнакою обласної ради й ОВА – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» – нагородив трьох відомих спортсменів краю: біатлоністок Анастасію та Олександру Меркушиних і фристайліста Олександра Окіпнюка, повідомив Віктор Микита.

● Олександра Меркушина виборола золоту медаль зі спринту й бронзову медаль в індивідуальній гонці на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 із зимових видів спорту.

● Анастасія Меркушина здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з біатлону та посіла шосте місце у складі змішаної команди в межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Варто зазначити й те, що обидві спортсменки ввійшли до складу збірної України з біатлону на сезон 2023/24.

● Фристайліст Олександр Окіпнюк став переможцем Кубка Європи з лижної акробатики, а також у складі національної команди з лижної акробатики на Чемпіонаті світу здобув бронзову медаль.

Це вагомі досягнення для всієї країни та Закарпаття зокрема. Дякуємо за самовіддану працю й патріотизм!