Виноградівська райбібліотека виграла грант угорського фонду

Грант «Marai – program», оголошений Національним фондом культури Угорщини, виграла Виноградівська центральна районна бібліотечна система (ЦРБС)

Книжковий фонд бібліотек району збагатився на майже 300 примірників, в тому числі аудіо книгами, на загальну суму 28 тис. грн. Це і класична, і сучасна, і дитяча художня література, галузева література (історії, філософії, психології, культурології, мистецтвознавства, мовознавства і ін.).

Як інформують у Виноградівській РДА, урочиста передача літератури відбулася за участі Генерального Консула Угорщини в місті Берегові Товта Іштвана, заступників голови РДА Єви Данич та Михайла Русанюка, голови Товариства угорських бібліотекарів Закарпаття – директора Берегівської ЦРБС Єлизавети Варги та активних читачів бібліотеки. Виграти грант вдалося завдяки багаторічній співпраці згаданого Товариства з колегами сусідньої Угорщини.

Більшість книг зберігатимуться у секторі угорської літератури центральної районної бібліотеки, але література поїхала і в бібліотеки-філії сіл: Тисобокень, Ботар, В. Паладь, Вербовець, Вилок, Нове Село, Теково, Чепа, Шаланки, Дюла. Водночас завдяки внутрішньосистемному книгообміну всі бібліотеки-філії можуть отримати книги з ЦРБ для їх подальшої видачі користувачам.