По чарочці і за кермо? (Відео)

Сонте!» «Салюте!» «За ваше здоровье!» «Чук сак квей!» У багатьох країнах, скажімо Франції, Італії, Росії або В’єтнамі, піднімаючи чарку спиртного, люди бажають одне одному: «Будьмо здорові!» Парадоксально, але мільйонам людей алкоголь не тільки не додав здоров’я, а й укоротив віку.Саме тому, випивши над міру, людина може нерозбірливо говорити, нечітко бачити, в неї порушується рівновага і послаблюється вплив стримувальних факторів.

Скільки існує автомобіль, стільки, напевно, існує й заборона на водіння в нетверезому стані. Уперше закон про таку заборону затвердили в Данії, 1903 року.

Коли людина випиває на голодний шлунок, приблизно через півгодини концентрація алкоголю в крові сягає максимуму. Усупереч поширеній думці, ані кава, ані свіже повітря чи фізичні вправи не допоможуть протверезіти. Сп’яніння мине лише з часом. Не має значення і різновид спиртного. Стандартна порція пива, вина чи чогось міцнішого містить однакову кількість чистого спирту*.

Навіть невелика кількість алкоголю може стати небезпечною для водія. Алкоголь впливає на зір. Дорожні знаки видаються меншими. Погіршуються периферичний зір, здатність визначати відстані і зосереджуватися на віддалених об’єктах. Сповільнюються рефлекси, координація рухів і спроможність мозку обробляти інформацію.В ніч на 07.02.2015 року членами Виноградівського РГФ”Апологет” з ОГП і ДК спільно із працівниками ВДАІ з обслуговування Виноградівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області здійснювали заходи щодо запобігання та припинення правопорушень, та безпеки дорожнього руху.Буквально за одну годину спільного чергування були виявлені 2 мешканці Виноградівського району за керуванням автомобілем в нетрезвому стані.В результаті чого були складені адміністративні протоколи та відсторонені випивші водії від подальшого керування транспортними засобами.

Якщо після вживання алкоголю ви потрапите в ДТП, ушкодження можуть бути значно серйознішими, ніж коли б ви були тверезі. «Попри загальноприйняту думку, внаслідок водіння в нетверезому стані здебільшого гинуть самі водії, а не інші учасники ДТП»,— повідомляється в одному звіті Французького національного інституту здоров’я і медичних досліджень. З огляду на такі небезпеки Виноградівське районне громадське формування “Апологет” з охорони громадського порядку і державного кордону радить:

▪ не сідайте за кермо після вживання алкоголю;

▪ не їдьте з водієм, який випив;

▪ не дозволяйте друзям або родичам сідати за кермо напідпитку.

В разі нереагування на наші поради Ви себе наражаєте на небезпеку та зайві витрати із сімейного бюджету чималої суму грошей заплативши в кращому випадку штраф, чи можете бути позбавлені права керування автомобілем на певний строк.
Бережіть себе та інших.

Громадське формування “Апологет”
з ОГП і ДК.

Севлюш Інфо