ФК «Севлюш» за крок до півфіналу

У першій чвертьфінальній зустрічі з «Поляною» підопічні Івана Білака на виїзді поступилися господарям з рахунком 1:2. Цей результат зберігає непогані шанси виноградівцям пробитися до півфіналу, адже 18 квітня вони прийматимуть свалявську команду вдома у матчі-відповіді.

Як повідомив начальник команди Павло Остолош, кардинально оновлений молодими гравцями «Севлюш» демонструє доволі результативну гру в кубкових змаганнях. Так, на шляху до чвертьфіналу він без проблем розібрався із земляками з Великої Копані (2:0) та розгромив «Мукачево АВК» (8:2) на виїзді у місті над Латорицею.

Утім, чи вистачить молодечого запалу «Севлюшу» у змаганнях за головний кубковий трофей, покажуть наступні матчі з більш грізними суперниками. Якщо, звісно, удасться перескочити «Поляну».