росіяни за 100 днів знищили 24 тисячі кілометрів доріг та 300 мостів

Про це повідомляє Укравтодор у Facebook.

“Ворог не припиняє нищити нашу інфраструктуру, але країна продовжує жити та відбудовуватися в умовах війни.На деокупованих територіях, станом на сьогодні забезпечили проїзд 39 тимчасовими переправами на дорогах до Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Чернігова, Харкова, Сум, Миколаєва.

Відкрили рух по «Варшавській трасі» з Києва до Ковеля. На цій трасі у двох областях через війну було знищено три мости. Всі три переправи вже функціонують.

Відкрили рух для вантажівок по трасі М-06 Київ-Чоп. Поруч зі зруйнованим мостом у перші тижні деокупації, у Стоянці звели тимчасову переправу для легкового транспорту, але вантажівкам доводилось об’їжджати зайві кілометри. Наразі транспорт може рухатись відновленим лівим поїздом мосту.

Крім цього, вчора було відкрито рух готовою ділянкою траси Н-31 на Дніпропетровщині – це майже 30 км автошляху за маршрутом Полтава – Київ. Тепер поїздки стануть швидшими, а трафік вантажного транспорту буде відбуватися поза межами населених пунктів.

Забезпечення сталого транспортного сполучення на маршрутах, через які проходять основні обсяги товарів та гуманітарних вантажів – основний пріоритет у роботі Укравтодору під час війни.”