Як зменшити рівень вологи у ванній кімнаті?

Високий рівень вологи у ванній кімнаті – це поширена проблема, яка виникає через певні причини. Зокрема це погана вентиляція, пошкоджені чи непрацюючі вентиляційні шахти.

Методи боротьби з високим рівнем вологи у ванній кімнаті

Проте не лише встановивши витяжну вентиляцію, можна позбутися проблем. Головне завдання – це покращити циркуляцію повітря в середині невеликої кімнати, дезазвичай приймаєте душ, що зможе зробити сантехнік на Кабанчику, який має великий досвід. У дверях роблять отвори та вмикають витяжну вентиляцію. Потрібно, щоб повітря всмоктувалося з використанням протягу.

Принципи зниження рівня вологи у ванній кімнаті:

• Для цих цілей можна встановлювати спеціальні осушувачі повітря. Це прилади, всередині яких є наповнювач або електричний тен, який видаляє з повітря вологу, накопичуючи її у спеціальному резервуарі, а у ванну кімнату повертається вже сухе повітря.

• Змійовик або сушарка для рушників. Це також прилад,всередині якого циркулює гаряча вода, підвищуючи температуру всередині приміщення та видаляючи з нього вологу.

• Суттєво покращити ситуацію можна, звернутись докваліфікованого сантехніка з сайту Кабанчик. Він допоможе встановити сушарку, змійовик для покращення ситуації в приміщенні. Зменшити рівень вологи приміщення можна, покращивши циркуляцію повітря всередині ванної кімнати. Якщо витяжна вентиляція погано працює, то навіть використання сушарок та осушувачів не зможе повністю вирішити проблему.

Як уникнути накопичення вологи у ванній?

Суттєво погіршує ситуацію наявність конденсату, який може утворюватися на стінках або трубах холодної води. Головнезавдання – не допустити, щоб стіни у ванній кімнаті булидуже холодними. Якщо є можливість, варто ізолювати труби з холодною водою, використовуючи спеціальні матеріали. Це дозволить уникнути утворення конденсату в літню спеку. Не варто сушити речі, розміщуючи їх у ванній кімнаті. Це також підвищує рівень вологи та буде сприяти утворенню на стінах та стелі плісняви, грибка.

Всередині кімнати можна розташувати ємності з сіллю. Сіль є природним абсорбент та поглинає вологу. Щоб покращити запах у ванній, можна додати до солі декілька крапель ефірної олії. Проте головне завдання – це доручити роботу досвідченому сантехніку з сайту Kabanchik, який зможе встановити причину утворення вологи в середині кімнати, а також привести до ладу труби. Спеціаліст зможе встановити сушарку для рушників або ізолювати труби з холодною водою.

Щоб контролювати рівень вологи у ванній кімнаті, варто придбати гігрометр. Це досить простий та дешевий прилад, який часто реалізується разом з термометром. У нормі показник вологи повинен сягати 40-60%. Якщо ця величина перевищує норму, потрібно щось робити. Варто встановити осушувач, а також спеціальні системи, які прогрівають повітря всередині кімнати.