Угорщина проти нового пакета санкцій ЄС щодо РФ


Про це повідомило у четвер видання Financial Times із посиланням на джерела

“На зустрічі послів країн ЄС, що відбулася вчора, Угорщина, яка вже наклала у вівторок вето на пакет допомоги Україні в розмірі 18 млрд євро, виступила проти нового пакета санкцій проти Росії і пропозиції подвоїти фонд ЄС для надання зброї Україні та іншим країнам”, – йдеться у публікації.

“Вони поводяться складно скрізь, де тільки можна. Це стає досить передбачуваним”, – прокоментував високопосадовець ЄС, поінформований про перебіг зустрічей.

Нагадаємо, через відмову Брюсселя надати Угорщині частину коштів з фондів ЄС через проблеми з верховенством права Будапешт накладає право вето на рішення, що вимагають одностайності всіх 27 держав-членів, пише “Європейська правда”.

7 грудня в середу Єврокомісія оголосила про дев’ятий пакет санкцій проти Росії. До санкційного списку пропонують додати близько 200 фізичних осіб та компаній, серед яких військові, представники оборонпрому, члени Держдуми і Ради Федерації, міністри, губернатори й політики.

Єврокомісія пропонує санкції проти ще трьох російських банків та додаткові експортні обмеження для товарів подвійного призначення.

Єврокомісія також підготувала заходи для ускладнення Росії доступу до безпілотників