Україна у валідольному матчі перемогла македонців

Збірна України у другому матчі чемпіонату Європи з футболу перемогла збірну Північної Македонії з рахунком 2:1.

Джерело: Українська правда.

Матч пройшов в Бухаресті у четвер 17 червня.

На відміну від стартового поєдинку, який проходив у Амстердамі, цього разу українська збірна мала відчутний бонус – вболівальників. У сусідню Румунію значно простіше дістатись, тому перевага українців відчувалась із перших хвилин.

На старті матчу збірна Україна відразу захопила контроль над м’ячем, що невдовзі призвело до кількох небезпечних моментів біля воріт македонців. Найбільш гострим у цей час видався щільний удар Руслана Малиновського низом, який парирував воротар суперника та вихід на ворота Романа Яремчука, коли замість удару він вирішив віддати пас.

Згодом гра трохи заспокоїлась, однак перевага українців була відчутною. Не вистачало тільки перевести її в результат.

І він прийшов. На 29-й хвилині після подачі з кутового Олександр Караваєв класно продовжив п’яткою на дальню штангу, де Андрій Ярмоленко легко перевів м’яч у ворота.