Новачок «Ворскли» згадав свій матч проти збірної України

У січні «Ворскла» оголосила про підписання контракту із Джоко Зайковим.

Нагадаємо, що «Ворскла» пішла на зимову паузу на п’ятому місці в таблиці УПЛ. Полтавці набрали 33 очки за 18 турів. Наступний матч після зимової паузи запланований у полтавського клубу на 27 лютого з рівненським «Вересом». Дізнатись актуальні новини та прогнози на матчі від експертів можна на сайті Vseprosport.

Захисник «Ворскли» Джоко Зайков, який приєднався до команди у січні, поділився першими враженнями від полтавського клубу.

Про укладення контракту із 26-річним центральним захисником повідомив офіційний сайт полтавського клубу. Угода розрахована на два з половиною роки.

За словами Зайкова, він обрав УПЛ, бо тут багато хороших команд та висока конкуренція. Цьогорічна ігрова модель «Ворскли» не буде для Джоко новою. Як зазначив футболіст, і в Бельгії, і у своїй національній збірній Північної Македонії він вже грав із трьома центральними захисниками. Серед цієї трійки Зайков грав на всіх позиціях. 

За свою збірну Джоко грає з 2016 року, провів 16 матчів. Зайков розповів, що пам’ятає протистояння зі збірною України. Македонець вважає, українську національну команду – топ-командою, з якою тоді збірна Північної Македонії змогли створити проблеми.

Зайков перейшов у «Ворсклу» із болгарського «Левськи».