Застосування деревоволокнистих плит

Тирсоплити ― це надійні та витривалі матеріали для виконання будівельних робіт будь-якого призначення. Їх широко використовують під час виробництва меблів, за їх допомогою здійснюють декоративне оформлення, часто також застосовують для звуко- та теплоізоляції. Потреба купити ДВП плити у Львові виникає у багатьох користувачів, адже вироби виконують величезну кількість корисних функцій.

Виробництво меблів

Деревоволокнисті плити часто стають основним матеріалом для виготовлення меблів на фабриках. Таку популярність можна пояснити тим, що вони володіють наступними властивостями:

  • здатність зберігати початкову форму навіть під впливом негативних чинників (підвищена вологість, високі температури, пересушене повітря);
  • довговічність;
  • доступна ціна;
  • витривалість під впливом інтенсивних навантажень;
  • універсальність;
  • легкість в обробці та експлуатації.

Зазвичай ДВП використовують для виробництва задніх стінок та дверей шаф і комодів, дна шухляд та іншого. Тирсоплити також застосовують для виготовлення корпусних меблів.

Виробництво декоративних панелей

Завдяки різноманіттю деревоволокнистих плит, їх використовують як елемент обробки стін. На ринку можна знайти панелі будь-яких кольорів та текстур, які допоможуть втілити дизайнерський задум у життя.

Такі панелі не вимагають особливої підготовки стін перед встановленням, щобільше, вони здатні приховати дефекти та нерівності поверхні. Крім естетичної, вони виконують також практичну функцію: тирсоплити визначеної товщини та щільності чудово ізолюють сторонні звуки. Важливо, що ці вироби здатні утримувати тепло всередині приміщення та не випускати тепле повітря на зовні.

Інші сфери застосування

ДВП часто використовують для виготовлення перекриттів, арок, полотна дверей, утеплення стін у транспорті та іншого. Цей матеріал підходить для реалізації різних цілей, однак важливо правильно підібрати вид деревоволокнистих плит, товщину тощо.

Існують такі типи ДВП:

  • м’яка ― характеризується високим рівнем пористості, тому найкраще підходить для звуко- та теплоізоляції;
  • напівтверда ― більш міцна модель, з якої виробляють задні стінки меблів;
  • тверда ― оптимальний варіант для виготовлення меблів, довго зберігає початкову форму;
  • надтверда ― має підвищений показник щільності, застосовується при продукції дверей, підлоги, арок, перегородок тощо.

Тирсоплита стала незамінною у багатьох галузях виробництва і зараз надзвичайно складно уявити процес без її використання. Демократична ціна, широкий асортимент, доступність, легкість в експлуатації та обробці, а також унікальні якісні характеристики зробили її номером один серед будівельних матеріалів.