Види конструкції та огляд матеріалів для виготовлення тканинних ролетів

Тканинні ролети – це дизайнерські рішення, які замінили традиційні штори та жалюзі. Головною перевагою виробів є невисока вартість, а також відсутність намагнічування, стійкість до пилу, зручність у використанні. На українському ринку представлені тканинні ролети Львів та величезна кількість схожих товарів, що дозволяють не лише захиститися від проникнення сонячного проміння.

Особливості конструкції та пошиття тканинних ролетів

Наразі існує кілька варіантів виробів, які відрізняються конструкцією та тканиною, що використовується для виготовлення штор.

Типи виготовлення рулонних штор:

  • Штори відкритого типу – це найдешевший варіант, який підходить для будь-якого вікна. Зазвичай довжина таких виробів легко регулюється по розміру вікна. Ціна невисока, через відкриту систему. Це чудовий варіант для офісів, кабінетів, медичних закладів.
  • Рулонні штори закритого типу використовуються, щоб сховати кімнату від впливу сонячного проміння. На відміну від попереднього варіанту, система, що згортає тканину у рулон, схована за спеціальним алюмінієвим каркасом. Саме з його допомогою закривається рулон тканини. Головна перевага штор закритого типу у захисті від пилу та бруду. Саме тому такі системи можна використовувати на балконах, у мегаполісах, де зазвичай дуже багато пилу та бруду.
Які тканини використовують для виготовлення рулонних штор?

Зазвичай тканинні ролети купують, щоб сховатися від світла та сонячного проміння. Це чудовий варіант захисту від спеки для мешканців квартир, вікна яких виходять на південну сторону.

Різновиди тканин для виготовлення рулонних штор:

  • Прозорі полотна – це чудовий варіант для мешканців будинків, які виходять на північну сторону, де майже не буває сонячного проміння. При використанні прозорих штор, у приміщення буде проникати сонячне світло. Прозорі штори використовують для декоративних цілей, бо вони не захищають приміщення від проникнення сонячного проміння, а також дозволяють перехожим заглядати у квартиру в темний час доби. Саме тому такі штори дуже часто комбінують з портьєрами, з більш щільної тканини.
  • Блекаут – це вироби, що виготовлені зі тканини, яка не пропускає сонячне світло. Зазвичай використовують у дитячих кімнатах та кінотеатрах.
  • Димаут. Це проміжний варіант між прозорою та щільною тканиною, яка зовсім не пропускає світло. Саме такі вироби використовуються найчастіше, бо вони доповнюють домашній та офісний інтер’єр, а також можуть використовуватися для кімнат, де росте велика кількість рослин. Яскраві промені не шкодять рослинам, але дозволяють світлу проникати всередину приміщення.

Щоб штори захищали приміщення від спеки, варто віддавати перевагу виробам день-ніч. Вони містять одночасно прозорі та непрозорі смужки, які можуть змішуватися. Таким чином, вдається регулювати світловий потік, який потрапляє у кімнату. Тому у світлий час доби можна штору зробити прозорою, а ось вночі повністю приховати кімнату від чужих поглядів.