Як заощаджувати в подорожах?
Особистий досвід

Наразі для українців відкритий увесь світ. Хоча більше за все ми мріємо про безпеку вдома. Життя триває. Поговоримо про відпустку? Як не витратити зайвого на відпочинку знає Анна Гілка, за плечима в якої — 28 закордонних подорожей. 

“Подушка безпеки” на картці

Вирушаючи в подорож, краще взяти більше грошей. Як варіант, можна позичити тут https://mycredit.ua/ua/. Ці фінансовий сервіс, який видає позики миттєво, та, найголовніше, під мінімальні відсотки. Тому, повернувшись, ви не будете винні багато.

Купуйте квитки заздалегідь

Відомий факт: авіаквитки, куплені за півроку будуть значно дешевші, ніж за місяць до вильоту. Виключення — лоукостери. Вони можуть продавати “гарячі” квитки, коли до відправлення рейсу залишаються лічені дні.

Орендуйте квартиру

У туристичних містах Європи мешкати в квартирі — дешевше, ніж у готелі. Крім того, у вашому розпорядженні буде кухня, що теж сприятиме економії.

Не бійтеся хостелів

Сучасні хостели — це не “барак” на 20 осіб. Там є кімнати й на 2-3 осіб. які будуть значно бюджетніші, ніж аналогічні в готелі з “зірочками”.

Шукайте “нетуристичні” міста

Маленьке містечко поблизу Лондона з атмосферою, змальованою Джоан Роулінг у знаменитій сазі про юного чарівника, потішить вас не менше, ніж столиця Британії. А ціни на житло, транспорт та сувеніри там будуть в рази нижчими.

“Купонні додатки” в телефоні

Обов’язково скачайте в телефон адаптовані додатки сайтів, які пропонують купони на різні послуги. Наприклад, гуляєте з дитиною увесь день у Діснейленді, а платите — лише 20% відсотків від звичайної вартості. Вигідно, чи не так?

У вас у телефоні уже є Покупон? Ні? Дарма. Щодня там публікують величезні знижки на обіди в ресторанах, театри й кіно, послуги приватних лікарів та косметологів та багато іншого.

Аналоги нашого Покупону є у кожній країні Європи. Наприклад, у Швеції це LetsDeal.Se. А в США класно працює додаток до пошукової системи Bing — bing.com/offers. До речі, там можна купити знижки і на ночівлю в готелі, і на громадський транспорт.

Недоліки купонаторів

Знавці говорять, що у будь-якій бочці з медом є ложка дьогтю. Так і є. Підписавшись на купонатор, ви будете щодня отримувати від нього “тонну” листів. Щоб не лаятися щоразу, відкриваючи пошту, створіть для купонів окрему папку і налаштуйте розсилку туди.

Зверніть увагу, що купон може діяти лише в окремі дні чи години. Адже закладу не вигідно продавати знижку у години пік, коли і так є наплив відвідувачів. Тож ретельно плануйте подорож. 

Інформація на закордонних купонаторах зазвичай викладена англійською або мовою країни, в якій працює сайт. Та ви завжди можете скористатися автоматичним перекладачем.

Конкурсам — так!

Компанії, що займаються туристичним бізнесом, регулярно проводять конкурси, обіцяючи путівки до найкрасивіших куточків планети. 

Так, конкурси фотографій та розповідей регулярно проводить ТурПравда — український сервіс публікації відгуків туристів та пошуку попутників. Публікуйте там свої спогади і, як знати, можливо, наступну подорож подарують саме вам.

Гарного відпочинку та приємних вражень!