Як обрати резервне джерело живлення?

На ринку представлений широкий асортимент резервних джерел живлення. Найбільш простими та поширеними вважаються бензинові генератори. Їхня робота пов’язана з високим рівнем шуму, наявністю вихлопних газів. Тому такий пристрій доведеться розташовувати в умовах багатоквартирного будинку на балконі. При цьому можна почути багато неприємних слів від сусідів.

Варіанти живлення станції EcoFlow RIVER Pro

Фахівці рекомендують придбати портативні сонячні батареї. Однак в умовах північних регіонів, з невеликою кількістю сонячних днів на рік, така техніка буде абсолютно марною. Оптимальним варіантом стане електрична станція EcoFlow RIVER Pro. Це інноваційне обладнання, яке забезпечує працездатність як побутових приладів, так і електроніки. Ось ця станція забезпечить роботу холодильника та пральної машини. Вони можуть працювати до двох годин. Крім того, з використанням станції можна приготувати їжу, закип’ятити чайник або зарядити мобільний телефон, планшет.

Щоб забезпечити постійну роботу електростанції EcoFlow RIVER Pro, їй потрібна регулярна підзарядка.

Зарядити пристрій можна кількома способами:

  • Від мережі можна зарядити прилад на 90% лише за 60 хвилин.
  • З використанням автомобільного акумулятора. В даному випадку на зарядку знадобиться трохи більше часу.
  • Зарядження з використанням портативних сонячних батарей. Такі пристрої ідеально підійдуть як резервне джерело живлення.
Де використовують EcoFlow RIVER Pro?

При частих відключеннях електроенергії в регіоні, зарядна станція EcoFlow RIVER Pro дозволить завершити роботу електронного обладнання без перегрівів, стрибків напруги та поломок.

Подібні пристрої – це справжній порятунок для ЗСУ. Вся справа в тому, що для здійснення розвідувальних маніпуляцій використовуються цивільні та військові дрони, зі знімними акумуляторами. Для їхнього заряджання необхідний доступ до електроенергії. Цього нескладно досягти, здійснюючи роботу у населених пунктах. Однак дуже часто вести розвідку доводиться в умовах окопів та лісосмуги. Саме в такому разі стане в нагоді зарядна станція EcoFlow RIVER Pro. З її допомогою можна підзарядити планшет, дрон та ноутбук.

Звичайно, такий пристрій досить слабкий для забезпечення електроживлення великого будинку, але як резервне джерело, для забезпечення працездатності основних апаратів, це ідеальний варіант. Зазвичай подібні пристрої беруть із собою у подорожі люди, які віддають перевагу туризму. Станцію можна взяти з собою для відпочинку на березі моря. З її допомогою можна забезпечити роботу холодильника та необхідних електроприладів.