Засланий козачок: Забзалюк заявив, що за вихід з БЮТ отримав $ 450 тисяч

Народний депутат Роман Забзалюк заявив, що його вихід з фракції БЮТ-Батьківщина здійснено з метою експерименту. Він нібито став членом депутатської групи Реформи заради майбутнього, щоб довести і припинити провокації проти опозиції.

Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Забзалюк зазначив, що з наближенням виборів в Україні режим Віктора Януковича почав хвилю брудних провокацій проти опозиції і її лідерів, і підготовку фальсифікацій.

За словами Забзалюка, в ході проведеного депутатського розслідування, йому вдалося отримати прямі докази цього.

“Чому я зараз виступаю від імені БЮТ-Батьківщина? По суті, ці два місяці я формально числився в так званій групі Реформи заради майбутнього, але фактично ніколи і не виходив з лав команди БЮТ-Батьківщина”, – наголосив він.

Забзалюк заявив, що недавно керівництву Батьківщини стало відомо про підготовку чинним режимом фальсифікацій на виборах і спроб дискредитації опозиції. “Було прийнято рішення припинити такі провокації і пролити світло на плани влади. Це відповідальне завдання було доручено безпосередньо мені”, – сказав він.

На прес-конференції Забзалюк продемонстрував журналістам аудіозапис, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка та Ігоря Рибакова, лідера групи Реформи заради майбутнього. В ході розмови Забзалюку пропонуються гроші за його перехід і його діяльність проти Батьківщини.

“Я записував сам себе на свій мобільний телефон”, – пояснив він і пообіцяв оприлюднити аудіозаписи.

“За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Йдеться про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції”, – сказав він.

Забзалюк сказав, що отримав від Рибакова $ 450 тис.

Бютівці зустріли ці слова Забзалюка оплесками в сесійній залі Верховної Ради.

Забзалюк також повідомив, що наполягатиме на створенні у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії для розслідування оприлюдненої ним інформації про передачу грошей за перехід до групи Реформи заради майбутнього.

Він розповів, що свої дії він координував із керівництвом партії – Олександром Турчиновим і Андрієм Кожем’якіним.

У свою чергу, заступник глави фракції БЮТ Сергій Соболєв заявляє, що фракція не знала про навмисне впровадження свого депутата Романа Забзалюка до провладної парламентської групи Реформи заради майбутнього. Всі подробиці були відомі лише вузькому колу людей серед керівництва партії Батьківщіна.

“Якби про цю спецоперацію знали всі в партії, то, ви ж розумієте, що все закінчилося б провалом. Про це знало вузьке коло людей в керівництві партії”, – наголосив Соболєв.

Він зазначив, що фракція БЮТ у Верховній Раді відновила в своїх лавах Забзалюка, який раніше вийшов з неї і вступив до групи Реформи заради майбутнього. Як виявилося – щоб провести спецрозслідування.

“Зараз Литвин не хоче оголошувати про відновлення Забзалюка – вимагає якісь документи. Але ми відновили Романа Омеляновича. Він знову член нашої фракції”, – розповів Соболєв.

Нагадаємо, 23 грудня на пленарному засіданні голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що народний депутат Роман Забзалюк вийшов з фракції БЮТ-Батьківщина.

За матерiалами: ЛIГАБiзнесIнформ